Anasayfa arrow ÜRETİM HİZMETLERİMİZ
Hizmetlerimiz
Anasayfa
Danışmanlık
Eğitim
Tasarım
Üretim
Kaynağında Muayene Hiz.
BT Çözümlerimiz
Makaleler
<< Önceki Jul 2022 İleri >>
P S Ç P C C P
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Genel Katılıma Açık Eğitimler
ÜRETİM HİZMETLERİMİZ


Üretim "...ve bunda bizim de katkımız olduğu fark edilirse, asıl o zaman gerçekten kazandığımızı düşüneceğiz ve en çok da bununla anılmak isteyeceğiz..."


etik olarak, işletmelerin ihtiyacı olan, proses, montaj, muayene ve test takım ve ekipmanlarının üretiminde rol almaktayız. Üretimini yaptığımız mekanik, hidrolik, havalı ve elektronik esaslarla çalışan proses ve montaj ekipmanları ile test ve deney cihazları ülkemiz işletmelerine hizmet vermektedir.

İşletmelerin kendi tasarımına göre üretim yaptığımız gibi, tasarımı kullanıcı ile birlikte yaparak veya tasarım sorumluluğunu tümüyle üzerimize alarak da üretim yapmaktayız. Muayene ve test amaçlı kullanılacak takım-mastar ve ekipmanlarda ise ön tasarımı yapıp kullanıcı onayını aldıktan sonra son tasarım ve üretime geçiyoruz

Üretimlerimizde kullanılan malzemeleri olabildiğince stoktan seçerek ve en uygun olanını kullanarak maliyetleri ve üretim sürelerini düşürüyoruz. Üretim teknolojilerinin gelişmişlik düzeyini yakından izliyor, bu gelişmişliği ürettiğimiz ürünlere yansıtıyoruz.

Hizmet Alanlarımız

  • Özel proses makina ve ekipmanı üretimi
  • Özel test cihaz ve ekipmanı üretimi
  • Takım-Aparat-Mastar (TAM) üretimi
  • Endüstriyel yardımcı tesis üretimi